Запрошуємо на співбесіду Івент менеджерів.

16.03.2020

BMC Promo Event Agency стала Головним Івент партнером заміського, пляжног комплексу «Бірюза».
Відкрили новий офіс над басейном.
Запрошуємо на співбесіду Івент менеджерів.
Кого ми чекаємо:
Професіонала з опитом роботи у івент індустрії від 1,5 роки.
Вміння створити комерційну презентацію, та ярко презентувати клієнтам.
Вміння вести проекти від ідеї, продажі, підготовки, до реалізації проекту.
Вимоги:
Абгрейд базових пропозицій під клієнта.
Вміння находить влучні аргументи для продажющих презентацій
Знання івент ринку, підрядників, колег, клієнтів.
Креативність та оперативність.
Партфоліо готових робот, ідей
Робота з холодними та теплими дзвінками.
Організаторські, управлінські навички, комунікабельність та командний дух.
Умови праці:
Панорамний офіс, VIP бунгало, купання у басейні для натхнення. Ставка + %. Активний колектив.
Резюме на почту bmcpromo@ukr.net
Тел.. 050 311 22 43

{lang: 'ru'}

Пляжний комплекс «Бірюза» – новий офіс BMC Promo Agency

16.03.2020

{lang: 'ru'}

BMC Promo Agency організаційно, технічно забезпечила , у Колонній залі КМДА, проведення події: «Першого чемпіонату з англійської мови»

22.12.2018

Мер Києва Віталій Кличко привітав столичних школярів-учасників Першого чемпіонату з англійської мови, який КМДА проводить спільно з командою наймасовішого освітнього проекту України “Lingva.Skills”. У фінальній частині чемпіонату змагаються близько 400 учнів з 32 шкіл Києва. Команда, яка переможе, отримає тенісний стіл для своєї школи.
«Бажаю учасникам чемпіонату успіхів. Тримаємо кулаки за вас! Не хвилюйтеся і зосередьтеся. Перемоги вам!» – звернувся до учнів Віталій Кличко, відкриваючи мовний чемпіонат.
Змагання відбуваються у рамках проекту-переможця Громадського бюджету – 2018 «Київ заговорить англійською». Завдяки цьому проекту спочатку планувалось безкоштовне навчання англійської мови для 10 тисяч киян. Але, у зв’язку зі значним попитом, за рік до вивчення англійської долучили 20 тисяч киян. Загалом же організатори отримали майже 70 тисяч заявок від мешканців столиці, які хочуть вивчати англійську мову.
«Зважаючи на популярність вивчення іноземних мов, міська влада ухвалила рішення із початку 2019 року запустити постійно діючий проект «Київський Освітній Хаб». Тому з наступного року кияни зможуть безкоштовно навчатись англійській, німецький та французькій мовам, а для іноземних гостей Києва відкриємо курси української мови», – додав мер.
Він зазначив, що рішення вже затверджене на рівні міської адміністрації і проходить погодження у профільних комісіях Київради. Планується, що у 2019 році «Київський Освітній Хаб» відвідає 100 тисяч осіб. Програму навчання розробляє психолінгвіст Віталій Зубков, який протягом 20 років викладає 5 іноземних мов.
«У сучасному світі нікому не потрібно пояснювати важливість володіння іноземними мовами. В Україні поки що англійською розмовляє тільки 7% людей. Це дуже мало. Тому наше завдання – щоб якомога більше людей вивчали іноземну мову, могли спілкуватися англійською. Особливо, молоде покоління. І ми для цього сьогодні створюємо усі умови. Адже знання мов – це можливість для спілкування, перспективи в освіті і цікавій роботі, інтегрованість в європейське співтовариство», – наголосив Віталій Кличко.
Також представники «Lingva.Skills» вручили меру сертифікат партнера національного рекорду наймасовішого уроку англійського мови «Lingva show», який відбувся в столиці України у вересні цього року.

http://kiev.klichko.org/news/?id=3290

{lang: 'ru'}

Акция – Новогодний корпоратив 2019

19.11.2018

Тематический Новогодний Корпоратив
35 000 грн, новая цена 27 999 грн !
(скидка при оплате аванса 20-30. 11. 2018),
в сумму шоу программ входят:
- работа ведущего;
- конкурсная программа, реквизит;
- звукорежиссер – DJ;
- звуковое оборудование;
- яркий тематический сценарий;
- логистика команды, оборудования;
- администрирование мероприятия.

{lang: 'ru'}

«Свитлотек» яркий, Гавайский Корпоратив, Пикник, Тимбилдинг.

12.10.2018

BMC Promo Agency провели для компании «Свитлотек» яркий, Гавайский Корпоратив, Пикник, Тимбилдинг. Море драйва, и активного отдыха!

{lang: 'ru'}
Страница 1 из 25123451020...Последняя »

Наши клиенты: